Nasi agenci

Doradca ds. nieruchomości – Katarzyna Sudaj

telefon: +48 500 071 300
adres e-mail: k.sudaj@arkadianieruchomosci.com.pl

 Absolwentka Politechniki Warszawskiej wydziału Finanse i Bankowość

Od kilkunastu lat działa z powodzeniem na rynku nieruchomości . Zdobywała doświadczenie  na rynku pierwotnym,który nie ma dla niej żadnych tajemnic .Współpracuje z zespołem wykonawców, architektów i doradców. Na rynku wtórnym, przeprowadziła swoich Klientów przez wiele trudnych transakcji. Profesjonalistka i doskonała negocjatorka ze świetną znajomością lokalnego rynku dla której
nie ma żadnych skomplikowanych spraw.

Lubi pracę z ludźmi,łatwo nawiązuje kontakty i  wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów. Kieruje się rzetelnością, profesjonalizmem i zadowoleniem Klienta.

Prywatnie miłośniczka podróży, kocha zwierzęta.


Doradca ds. nieruchomości – Jolanta Kowalska

telefon: +48 784 332 333
adres e-mail: j.kowalska@arkadianieruchomosci.com.pl

Absolwentka   Szkoły Głównej Handlowej  Wydziału Ekonomiczno – Społecznego w Warszawie. Ukończyła  studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami uzyskując państwową licencję zawodową.

Długoletnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz znajomość lokalnego rynku gwarantują jej Klientom poczucie bezpieczeństwa przy przeprowadzeniu transakcji.  Zawsze możesz liczyć na jej stoicki spokój i opanowanie. Potrafi załagodzić największe konflikty. Niestraszne jej żadne, nawet skomplikowane transakcje.  Jej profesjonalizm jest nie tylko wynikiem doświadczenia i umiejętności, ale także ścisłego przestrzegania etycznych standardów działania w branży.

Prywatnie od zawsze pasjonatka Włoch i włoskiego stylu życia. .


Doradca ds. nieruchomości – Roman Styś

telefon: +48 733 518 259
adres e-mail: r.stys@arkadianieruchomosci.com.pl

 Urodzony sprzedawca, doświadczony doradca nieruchomości klienta. Przedsiębiorca z bogatym stażem w marketingu. Posiada doświadczenie i wiedzę zdobytą przez wiele lat pracy. Cechuje go profesjonalizm i oddanie. Jest niezwykle zdeterminowany i stanowczy w dążeniu do osiągnięcia  postawionych celów. Lubi wyzwania nie ma dla niego sprzedaży niemożliwych.
W pełni angażuje się w zadania ,skutecznie sprzedaje powierzone mu domy i mieszkania.

Prywatnie uwielbia podróże, pasjonat sportu i wędkarstwa.