O nas

Nie jesteśmy dużą agencją sieciową, nie posiadamy tysiąca ofert. Nie przyjmujemy wszystkich nieruchomości do sprzedaży aby "wyrobić statystyki".
Jesteśmy małą butikową agencją z kilkoma prężnie działającymi agentami. Przyjmujemy tylko te oferty, które jesteśmy w stanie sprzedać. Ale jeśli już zostaniesz naszym klientem możesz być pewien, że poświęcimy Ci maximum naszego czasu i zaangażowania. Twoja oferta będzie dla nas priorytetem. Będzie na wszystkich czołowych portalach i możesz mieć pewność że nie zginie w masie innych ofert.

Jesteśmy  agencją lokalną i doskonale znamy miejscowy rynek co pozwala nam właściwie określić wartość nieruchomości a jednocześnie uzyskać dla Ciebie najlepszą cenę.

Przygotujemy twoją nieruchomość do sprzedaży aby wyróżniała się  spośród innych ofert. Współpracujemy z profesjonalnym fotografem oraz wykonujemy indywidualny home standing.

Zaoszczędzimy twój czas abyś niepotrzebnie nie tracił go na spotkania z "oglądaczami", zapewnimy Ci bezpieczeństwo abyś nie przyjmował w swoim domu przypadkowych osób i przede wszystkim zdejmiemy z ciebie stres sprzedażowy związany z  negocjacjami i całą organizacją transakcji.

Jeśli jesteś klientem poszukującym nieruchomości to możesz być pewien, że gdy oferta która wzbudziła twoje zainteresowanie nie spełni twoich oczekiwań zaoferujemy Ci  inne podobne nieruchomości w okolicy, bo nie jesteśmy "tylko turystami" na danym terenie. Tu mieszkamy i tu pracujemy od blisko 20 lat. Wskażemy Ci zarówno plusy jak i minusy danej lokalizacji aby najlepiej dopasować ofertę do twoich potrzeb.

Wiedza oraz długoletnie doświadczenie pozwalają naszym Klientom czuć się bezpiecznie nawet przy bardzo skomplikowanych transakcjach.
Nasi klienci mają do nas zaufanie i wracają, a niektórzy dokonywali kilkakrotnie transakcji właśnie z nami.

Jeden z naszych licznych klientów powiedział: ciekawą ma Pani pracę, sprzedaje Pani marzenia. Uznałyśmy, że to świetna puenta naszej pracy.
Tak właśnie: POMAGAMY NASZYM KLIENTOM SPEŁNIAĆ MARZENIA